Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
23
26
27
28
29
30
31

DSC0111-KopiowaniePo kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią członkowie Klubu Twórców Sztuki „ART-dekor” spotkali się na ognisku zorganizowanym przez MGOKSiR na placu szkolno-rekreacyjnym w Turzy. Tematów do przedyskutowania artystom nie brakowało, zaprezentowane zostały im oferty dotyczące udziału w konkursach, plenerach i wystawach organizowanych przez MGOKSiR i inne placówki kulturalno-oświatowe.

DSC0001-Kopiowanie5 września 2020 na zaproszenie Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie Młp. pięć członkiń KTS „ART-dekor” brało udział w plenerze malarskim w Dzikowcu. Małgorzata Kwolek, Jolanta Rybak, Jolanta Szczygieł, Alina Szczygieł i Henryka Boho malowały akrylami na płótnach dostarczonych przez Organizatora pleneru, w dworsko-parkowym zespole w niedalekim Dzikowcu. Na zespół ten składa się pięknie odrestaurowany murowany klasycystyczny dworek Błotnickich, wzniesiony około 1833 roku.

M-Wojcik-KopiowanieMiło nam poinformować, że w V Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej „KWIAT DZIEŁEM DOSKONAŁYM – Kwiaty kwitnące na krzewach 2020”, organizowanym przez Stowarzyszenie „SKORPION” i Stowarzyszenie „JORDAN” w Polkowicach, trzy członkinie Klubu zdobyły nagrody w kategorii 20+: Magdalena Jabłońska za fotografię pt. „Lilak pospolity”, Jolanta Rybak za akwarelę pt. „Pigwa” oraz Małgorzata Wójcik za obraz pt. „Azalia”. GRATULUJEMY!!!

JSz-arnowiec-KopiowanieW 32. Ogólnopolskiej Wystawie Twórczości Pedagogów Plastyki Rzeszów 2020 „Grafika, malarstwo, rysunek” wzięły udział trzy członkinie KTS „ART-dekor” – Henryka Boho, instruktorka plastyki w MGOKSiR, Małgorzata Wójcik, nauczycielka plastyki w Szkole Podstawowej w Woli Zarczyckiej i Jolanta Szczygieł, nauczycielka plastyki w Zespole Szkół w Trzebusce.

© Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Młp.

Please publish modules in offcanvas position.