Protokół Konkursu "Wielkanocne obrzędy i zwyczaje"

PROTOKÓŁ

obrad Komisji Konkursowej Międzygminnego Konkursu Plastycznego dla dzieci

„WIELKANOC 2021” pod hasłem „Wielkanocne obrzędy i zwyczaje”

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim

24 marca 2021 roku

Na Międzygminny Konkurs Plastyczny „WIELKANOC 2021” pod hasłem „Wielkanocne obrzędy i zwyczaje” wpłynęły ogółem 54 prace płaskie z 12 placówek oświatowych oraz od osób indywidualnych, w czterech kategoriach wiekowych: I – 5-6 lat, II – 7-8 lat, III – 10-11 lat, IV – 12-15 lat, z terenu gmin: Kamień, Sokołów Młp., Trzebownisko, Raniżów, Rakszawa.

Komisja Konkursowa (na równych prawach) w składzie:

Henryka Boho

instruktor  plastyki w MGOKSiR Sokołów Małopolski

dr Bartosz Walicki

prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej

kierownik Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Małopolskim

Helena Woźniak

członkini Klubu Twórców Stuki „ART-dekor”, MGOKSiR Sokołów Małopolski

przyznała 30 osobom nagrody i wyróżnienia w sposób następujący:

I kat. wiekowa 6-7 lat

Nagrody równorzędne

- Amelia Bałut lat 6, Szkoła Podstawowa Wólka Niedźwiedzka

- Magdalena Jacek lat 7, Szkoła Podstawowa nr 3 Trzeboś

- Julia Osetek lat 7, Szkoła Podstawowa nr 3 Trzeboś

- Krystian Partyka lat 7, Szkoła Podstawowa Mazury

- Aleksandra Słonina lat 6, Szkoła Podstawowa nr 3 Trzeboś

- Aleksandra Wysocka lat 7, Szkoła Podstawowa Trzebownisko

Wyróżnienia

- Katarzyna Boguń lat 6, Szkoła Podstawowa Turza

- Emil Bolko lat 6, Szkoła Podstawowa Turza

- Magdalena Dec lat 7, Szkoła Podstawowa Trzebownisko

- Julia Solecka lat 6, Szkoła Podstawowa Wólka Niedźwiedzka

II kat. wiekowa 8-9 lat

I Nagroda

- Kornelia Bartoń lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 Trzeboś

II Nagroda

- Eliza Smoła lat 8, Zespół Szkół nr 1 Nienadówka

III Nagroda

- Weronika Bober lat 9, Szkoła Podstawowa Trzebownisko

Wyróżnienia

- Ada Bereś lat 8, Szkoła Podstawowa Trzebownisko

- Wojciech Bróż lat 8, Trzebownisko

- Mateusz Cisło lat 9, Sokołów Młp.

- Julia Szuberla lat 8, Rakszawa

- Wiktoria Wiśniewska lat 9, Zespół Szkół nr 1 Nienadówka

III kat. wiekowa 10-11 lat

I Nagroda

- Kornelia Partyka lat 11, Szkoła Podstawowa Mazury

II Nagroda

- Mateusz Durak lat 11, Szkoła Podstawowa Trzebownisko

- Filip Fałda lat 11, Szkoła Podstawowa nr 1 Trzeboś

III Nagroda

- Karol Fałda lat 11, Szkoła Podstawowa nr 1 Trzeboś

Wyróżnienia

- Magdalena Dec lat 11, Kamień

- Wojciech Słonina lat 10, Szkoła Podstawowa Turza

- Dominika Szewc lat 10, Kamień

IV kat. wiekowa 12-15 lat

I Nagroda

- Maciej Grabiec lat 13, Szkoła Podstawowa Kamień Prusina

- Kinga Kawa lat 14, Trzebuska

II Nagroda

- Katarzyna Fałda lat 14, Szkoła Podstawowa nr 1 Trzeboś

III Nagroda – nie przyznano

Wyróżnienia

- Filip Białas lat 13, Szkoła Podstawowa Trzebownisko

- Zuzanna Partyka lat 12, Szkoła Podstawowa Kamień Prusina

Głównym kryterium oceny prac przez Komisję była zgodność z regulaminem konkursu. Komisja gratuluje laureatom i ich opiekunom oraz dziękuje pozostałym uczestnikom konkursu.

Komisja wyraża podziękowanie Organizatorowi za pomysł konkursu i uważa za słuszne kontynuowanie go w przyszłości.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, nie odbędzie się uroczyste wręczanie nagród laureatom. Wystawa pokonkursowa będzie zaprezentowana on-line na stronie internetowej MGOKSiR.

Nagrody i dyplomy laureaci będą mogli odbierać indywidualnie, po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu do biura Organizatora – nr tel. 17 77 29 053. Osobą z poza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski nagrody zostaną wysłane pocztą.

Termin odbioru nagród zostanie ogłoszony na stronie internetowej MGOKSiR.