22 października  2021 roku o godzinie szesnastej w sali klubowej MGOKSiR odbyło się podsumowanie 18. Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Wspomnienia z Wakacji 2021” pt. „KONTRASTY”, zorganizowanego przez zorganizował Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego. Na konkurs wpłynęło 110 fotografii w dwóch kategoriach wiekowych: Młodzież (12-19 lat) i Dorośli (20+). W konkursie wzięło udział 26 uczestników zamieszkujących miejscowości: powiatu rzeszowskiego – Górno, Nienadówkę, Trzebuskę, Sokołów Małopolski, Brzezówkę, Jasionkę, Nosówkę, Tyczyn, Wólkę Podleśną i miasto Rzeszów oraz Nową Sarzynę i Wolę Zarczycką (pow. leżajski), Klęczany (pow. ropczycko-sędziszowski), Jodłową (pow. dębicki),  Justynów (woj. łódzkie), Bolesławiec (woj. dolnośląskie).

 

Komisja Konkursowa w dniu 6 października oceniła wszystkie nadesłane fotografie. W skład Komisji weszli: Henryka Boho, instruktor plastyki w MGOKSiR w Sokołowie Młp., dr Bartosz Walicki, prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej, kierownik Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Młp. oraz  Szymon Bełz, instruktor, informatyk w MGOKSiR w Sokołowie Młp.

Wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac trwała od 14 do 22 października. Zakończyła się uroczystym finisażem, podczas którego laureatom zostały wręczone nagrody, dyplomy i foldery. Protokół z obrad Komisji odczytał Bartosz Walicki.

Gratulujemy laureatom za piękne, oryginalne i ciekawe fotografie, dziękujemy Komisji za pracę jurorską, a także wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu.

Dziękujemy Panu Józefowi Jodłowskiemu, Staroście Rzeszowskiemu, za wsparcie finansowe 18. Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Wspomnienia z Wakacji 2021” pt. „KONTRASTY”.

Wystawę pokonkursową można oglądać do 4 grudnia w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Młp. Zapraszamy.

DSC0072-Kopiowanie
DSC0070-Kopiowanie
DSC0073-Kopiowanie
DSC0076-Kopiowanie
DSC0088-Kopiowanie
DSC0087-Kopiowanie
DSC0086-Kopiowanie
DSC0085-Kopiowanie
DSC0084-Kopiowanie
DSC0083-Kopiowanie