Glina to naturalny surowiec towarzyszący człowiekowi od najdawniejszych czasów. Powstawały z niej budowle, przedmioty codziennego użytku oraz dzieła artystyczne. Również w dłoniach uczestników Warsztatów „Glinolepy 2019” glina może przybrać niezwykłą, interesującą i artystyczną formę…

Organizatorem Warsztatów jest Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Młp. przy współpracy Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej oraz Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Młp.

Do wzięcia udziału w Warsztatach zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 15 lat wybranych przez nauczyciela/instruktora zajęć plastycznych.

Ilość uczestników jest ograniczona – maksymalnie 4 z każdej placówki + 1 opiekun. Decyduje kolejność zgłoszeń. Podstawowe materiały i narzędzia zapewnia Organizator. Prosimy zabrać ze sobą odzież ochronną zabezpieczającą przed zabrudzeniem ubrania.

XVIII Powiatowe Warsztaty Rzeźbiarskie „Glinolepy 2019”
odbędą się 28 września 2019 roku (sobota) w MGOKSiR w Sokołowie Młp.
przy ulicy Rzeszowskiej 29.

Temat Warsztatów: Dekoracyjna ceramika

Program: zbiórka w MGOKSiR, ul. Rzeszowska 29 – godz. 10.00; posiłek – godz. 13.00; planowane zakończenie Warsztatów – godz. 16.00. Chętni przyjeżdżają wraz z opiekunami na koszt własny lub instytucji delegującej. Zgłoszenia (karta w załączeniu) należy kierować pod adres: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, ul. Lubelska 5, 36-050 Sokołów Młp. w terminie do 23 września br. – pocztą, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem. Tel/Fax – 17 7729053.

Wzięcie udziału w Warsztatach oznacza akceptację Regulaminu i zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku uczestników na potrzeby organizacyjne i promocyjne Warsztatów oraz nieodpłatne przekazanie praw autorskich w zakresie wykorzystania i publikacji pracy konkursowej w materiałach promocyjnych Organizatorów „GLINOLEPÓW 2019”.

 

plakat-glinolepy-2019