W 32. Ogólnopolskiej Wystawie Twórczości Pedagogów Plastyki Rzeszów 2020 „Grafika, malarstwo, rysunek” wzięły udział trzy członkinie KTS „ART-dekor” – Henryka Boho, instruktorka plastyki w MGOKSiR, Małgorzata Wójcik, nauczycielka plastyki w Szkole Podstawowej w Woli Zarczyckiej i Jolanta Szczygieł, nauczycielka plastyki w Zespole Szkół w Trzebusce.

Organizatorem Wystawy jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie przy współpracy Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. Wystawa mieści się w jednej z sal BWA. 17 września o godzinie osiemnastej odbył się uroczysty wernisaż połączony z wręczaniem nagród i wyróżnień. Na wernisażu sokołowską grupę reprezentowała Małgosia Wójcik. Nasze artystki zaprezentowały na wystawie obrazy na płótnie  wykonane w technikach akrylowej i własnej: Henryka Boho dwa obrazy akrylowe Błękitne drzewa i Szare drzewa; Małgorzata Wójcik – obraz pt. Czy we współczesnym świecie wolność to abstrakcja? (technika własna); Jolanta Szczygieł – abstrakcję Bez tytułu i Żarnowiec (oba malowane akrylami).

Ekspozycja trwać będzie do 15 listopada 2020 roku. Zapraszamy do odwiedzenia rzeszowskiego BWA i oglądnięcia interesującej wystawy twórczości polskich artystów – pedagogów plastyki.

M-Wojcik-Kopiowanie
JSz-arnowiec-Kopiowanie
JSz-Bez-tytuu-Kopiowanie
HB-Szare-drzewa-Kopiowanie
HB-Bkitne-drzewa-Kopiowanie