Miło nam poinformować, że w Konkursie Malarsko-Fotograficznym pt. „Przejścia”, zorganizowanym przez Miejsko Gminny Dom Kultury w Głogowie Małopolskim, nagrody i wyróżnienia zdobyli uczestnicy zajęć plastycznych w MGOKSiR oraz członkowie KTS „ART-dekor”. Konkurs adresowany był do dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

Dzieci malowały na kółku farbami akrylowymi prace na temat zmian w przyrodzie jakie towarzyszą przejściu zimy w wiosnę. Dorośli z KTS dostarczyli swoje prace fotograficzne i malarskie o podobnej tematyce. Wśród nich były obrazy abstrakcyjne, fotografie makro oraz przedstawiające krajobrazy zimowo-wiosenne.

W kategorii malarstwo (dzieci i młodzież) I miejsce zdobyła Gabriela Partyka, II miejsce – Maja Zegar, III miejsce – Milena Nykiel. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały Aurelia Ożóg i Magdalena Stafiej. W kategorii malarstwo (dorośli) II miejsce zdobyła instruktorka Henryka Boho. Natomiast w kategorii fotografia (dorośli) III miejsce przyznano pani Jolancie Szczygieł, nauczycielce plastyki w Zespole Szkół w Trzebusce. GRATULUJEMY!

Wystawę pokonkursową można oglądać w siedzibie Organizatora lub na stronie www.mgdk.pl

W konkursie wzięli także udział: dzieci – Melania Sowa, Iga Czarniecka, Karolina Sroczyk, Magdalena Parisi, Olivia Ożóg; dorośli – Magdalena Jabłońska, Teresa Matuła, Agnieszka Kołodziej, Bartosz Walicki, Wiesława Pałka.

I-miejsce---Gabriela-Partyka-Kopiowanie
II-miejsce---Maja-Zegar-Kopiowanie
III-miejsce---Milena-Nykiel-Kopiowanie
Wyronienie---Aurelia-Oog-Kopiowanie
Wyronienie---Magdalena-Stafiej-Kopiowanie
DSC0276-Kopiowanie
DSC0286-Kopiowanie
DSC0293-Kopiowanie
DSC0431-Kopiowanie
DSC0781-Kopiowanie