KONCERT HAPPYSAD

SPOŁECZNO-KULTURALNE
Termin: 2021-11-21 18:00

Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Ukazały się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwa Odrzutowce i kowery.

Zespół wyruszył w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?
„Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce – utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery – czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów.” – mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. „- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów” – dodaje.
Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.
 
Data: 21 listopada 2021 r.
Miejsce: sala widowiskowa MGOKSiR w Sokołowie Młp.,ul. Lubelska 5
Godz.: 18:00
Bilety: do nabycia w biurze MGOKSiR w godz. 7.00-15.00 w cenie - 50 zł.
Ilość miejsc ograniczona !
 
happysad

 

 

Terminy


  • 2021-11-21 18:00